23 listopada - 2 grudnia 2017

Bilety

AKREDYTACJE

Do nabycia od 13.11.2017 w kasie kina Charlie oraz od 23.11.2017 w Infoboxie (kino Helios poziom „4”):

akredytacja normalna – 110 zł
akredytacja ulgowa* - 55 zł

KARNETY

Do nabycia od 10.11.2017 w kasie kina Charlie oraz od 23.11.2017 w Infoboxie (kino Helios poziom „4”):

karnety 10 wejść** - 70 zł
karnety 5 wejść** - 40 zł

BILETY

Do nabycia od 10.11.2017 w kasach kin Helios, Charlie:

bilet grupowy (powyżej 20 osób) – 12 zł
bilet na pojedynczy seans 14*/16 zł

 

UWAGA! Płatność tylko gotówką.

 

* przy zakupie należy okazać ważny dokument upoważniający do zniżki (młodzież szkolna, studenci do 26 lat oraz osoby powyżej 60. roku życia)

 ** studenci kierunku kulturoznawstwa, etnologii i antropologii kulturowej Uniwersytetu Łódzkiego oraz studenci PWSFTViT upoważnieni są do zakupu karnetów z 50% zniżką.

 

Wstęp na wydarzenia towarzyszące oraz na pokazy specjalne

3 DŹWIĘKI KOMEDY

Wstęp wolny za okazaniem biletu.

UWAGA! BRAK DOSTĘPNYCH BILETÓW

Bilety do odbioru w kasie kina Charlie po wcześniejszej rezerwacji przez formularz: https://goo.gl/forms/6pWFbJ8VYj5IHRpi1 
lub bezpośrednio w kasie kina Charlie.

Rezerwacja i możliwość odbioru do 19.11.2017

Ilość biletów ograniczona.

 

CINEMA EN VOGUE

Wstęp wolny

Na pokazy specjalne wyłączając GALE OTWARCIA, GALE ZAMKNIĘCIA oraz KONFRONTACJE: „DZIEŃ CZEKOLADY” obowiązują zasady jak na pozostałe seanse festiwalowe. 

 

 

AKREDYTACJE

Akredytacje są imienne i uprawniają do wstępu na wszystkie wydarzenia i projekcje (oprócz wydarzeń zamkniętych) jedynie jej właściciela. Możliwe jest pobranie jednego biletu zerowego na dany seans.

KARNETY

Karnet uprawnia do wstępu na 5/10 dowolnie wybranych seansów (oprócz wydarzeń zamkniętych). Możliwe jest pobranie na jeden karnet więcej niż jednego biletu na dany seans.  Wstęp na projekcje dla posiadaczy akredytacji/karnetów jest możliwy po okazaniu biletu zerowego, który należy odebrać w kasie kina Helios/Charlie (w zależności od miejsca pokazu). Bilety zerowe można  obierać najwcześniej dzień przed wybranym seansem.

Osoby posiadające akredytacje VIPowskie (dodatkowy identyfikator VIP stanowiący załącznik do akredytacji) są uprawnione do wstępu na wszystkie projekcje bez uprzedniego pobrania biletu zerowego. Dla tych osób dedykowane są rzędy objęte stała rezerwacją (nie przeznaczone do sprzedaży).