23 listopada - 2 grudnia 2017

ATELIER SCENARIUSZOWE Z FILMEM "ATAK PANIKI"

atak panikiATELIER SCENARIUSZOWE Z FILMEM „ATAK PANIKI”

„Atak paniki” to drapieżny i oryginalny debiut Pawła Maślony. W ramach Atelier Scenariuszowego porozmawiamy z twórcami filmu o rozwoju tego projektu oraz o pułapkach scenariuszowych, które czekały na nich w czasie tej podróży.

Gośćmi spotkania będą: Paweł Maślona, Bartek Kotschedoff i Jan Kwieciński.

Case study scenariuszowe oraz pokaz filmu „Atak paniki” realizowane są we współpracy z Narodowym Centrum Kultury Filmowej „EC1 Łódź – Miasto Kultury”.

Pokaz otwarty filmu „Atak paniki”
30.11.2017 (czwartek, godz. 14.00)
Sala konferencyjna numer 1, piętro 2, budynek EC1 Wschód, ul. Targowa 1/3

Case study scenariuszowe i spotkanie z twórcami
30.11.2017 (czwartek, godz. 16.00)
Sala konferencyjna numer 1, piętro 2, budynek EC1 Wschód, ul. Targowa 1/3

Atelier Scenariuszowe jest rocznym programem warsztatów scenariuszowych, które mają na celu pomóc filmowcom w pracy nad ich pierwszym lub drugim filmem fabularnym. Przejście z fazy treatmentu do etapu scenariusza oraz prace nad jego pierwszymi draftami to kluczowe momenty w rozwoju historii, przez które poprowadzą uczestników młodzi, energiczni konsultanci z międzynarodowym doświadczeniem. W trakcie trzech sesji stacjonarnych (w Łodzi, Krakowie i Wrocławiu) scenarzyści odbędą serię spotkań w grupie przeprowadzonych w atmosferze twórczej, partnerskiej dyskusji. Program zakończy pitching organizowany w trakcie festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty 2018.

Pierwsza sesja odbywa się we współpracy z Narodowym Centrum Kultury Filmowej „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w dniach 26.11.-3.12.2017.

 

       ec1lodz czarne        NCKF logo poziom PNG